Bhpippoz.com.pl szkolenie BHP Warszawa

Data dodania: 12 08 2021
Godz.: 13:53
Aktualizacja: 12 08 2021
Godz.: 13:53
Wyświeleń: 121
ID: 5012
Bhpippoz.com.pl szkolenie BHP Warszawa

Ocena: 1.0/10 (1 głos)

Istniejemy na rynku w branży związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy, ochroną przeciwpożarową i innymi pokrewnymi tematami od 2012 roku. Zaufało nam już wielu przedsiębiorców z branży oświatowej, farmaceutycznej, medycznej, budowlanej, produkcyjnej, gastronomicznej, finansowej, transportowej i wielu innych, ale jesteśmy cały czas otwarci na dalszy rozwój i współpracę z przedsiębiorcami praktycznie z każdej branży.

Oferujemy Państwu szkolenia bhp, szkolenia ppoż i z pierwszej pomocy oraz kompleksowe usługi BHP, w zakres których poza szkoleniami bhp wchodzą również następujące czynności: ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy i w drodze do pracy i sporządzanie pełnej dokumentacji w tym zakresie, opracowanie instrukcji bhp, ocen ryzyka zawodowego, instrukcji bezpieczeństwa pożarowego.

Przeprowadzamy przeglądy stanowisk pracy, wykonujemy coroczne analizy stanu BHP, opiniujemy, kontrolujemy i doradzamy pracodawcy jak zapewnić bezpieczne warunki pracy pracownikom.
Dodatkowo dostosowaliśmy się do obecnej sytuacji i jesteśmy w stanie prowadzić szkolenia bhp z wykorzystaniem nowoczesnych technik multimedialnych. Do dyspozycji mamy też platformę e-learningową do przeprowadzania szkoleń okresowych. Ponadto prowadzimy szkolenia bhp tylko dla konkretnych przedsiębiorców, gdyż wiemy, że wówczas lepiej dotrzemy do pracowników, a szkolenie będą stricte dedykowane dla Państwa.

Jesteśmy w stanie prowadzić szkolenia w języku polskim i angielskim, ale porozumiewamy się również po rosyjsku, ukraińsku i norwesku.
Do prowadzenia szkoleń bhp i ppoż oraz pierwszej pomocy jesteśmy w stanie wykorzystać również wirtualną rzeczywistość w technologii VR, która oddziałuje zdecydowanie bardziej na wyobraźnię i wpływa na lepsze efekty kształcenia i przyswajania wiedzy.
Prowadzimy również próbne ewakuacje, szkolenia z zakresu praktycznego użycia gaśnic i hydrantów.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, zapraszamy do współpracy!
Podlinkuj stronę www.bhpippoz.com.pl:
Bhpippoz.com.pl szkolenie BHP Warszawa
Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Szkolenie VBA

Szkolenie VBA

Czas, który przeznaczymy na kurs komputerowy, szkolenie it np. Szkolenie VBA nie zawsze musi być nieciekawy. MS Excel niewątpliwie jest jednym z najczęściej stosowanych programów w przeróżnych firmach i branżach. Firmy o ...
01.07.2013r. Wyśw.: 1589 ID: 378
Szkolaeuropejczyk.pl anglojęzyczna

Szkolaeuropejczyk.pl anglojęzyczna

W dzisiejszych czasach dorośli, rodzice są zdecydowanie bardziej świadomi szans, jakie mogą mieć ich dzieci, jeżeli tylko już na początku ich życia podejmą właściwe i słuszne decyzje. Wszystko jest ważne, by zapewnić dzi ...
10.04.2015r. Wyśw.: 1340 ID: 1097
Emcsolution.pl szkolenia

Emcsolution.pl szkolenia

Jesteś elektronikiem, projektantem elektroniki (hardware engineer) lub projektantem płytek drukowanych (PCB designer)? Szkolenie EMCSolution są właśnie dla Ciebie! Dzięki szkoleniom otwartym EMC dowiesz się między innymi ...
15.03.2018r. Wyśw.: 651 ID: 2677
Numerika.pl kurs CNC skuteczny i od podstaw

Numerika.pl kurs CNC skuteczny i od podstaw

Interesują Was szkolenia cnc? Zapiszcie się do nas. My przygotowaliśmy szkolenia dla osób, które chcą zostać operatorami jak i programistami. Mamy połączenie tych dwóch funkcji na jednym szkoleniu. Wiemy, że maszyny CNC ...
28.07.2020r. Wyśw.: 264 ID: 4350